• Home/
  • Czytelnia/
  • Konkurs na spot promujący czytanie – Nakręcamy czytanie
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 366932398_734688008668404_686458438487864932_n-724x1024.jpg

Konkurs na spot promujący czytanie – Nakręcamy czytanie

Kochani! 💖
W ramach projektu Literacka Paralela* zapraszamy młodzież ze szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie pn. „Nakręcamy czytanie”, którego przedmiotem jest nagranie krótkiego spotu promującego bibliotekę jako miejsce przyjazne osobom w różnym wieku oraz aktywne czytelnictwo jako formę samorozwoju.!
Szczegóły na temat konkursu oraz wszelkie niezbędnie formularze dostępne są na naszej stronie internetowej

➡️ https://biblioteka.umlubartow.pl/

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody 🎁, a ich prace oceniać będzie wyjątkowe jury: Jan Matysik, Zofia Bugajna-Kasdepke oraz sam Grzegorz Kasdepke. 🎉
Dla zainteresowanych konkursem w drugiej połowie sierpnia br. zorganizujemy szkolenie on-line doskonalące umiejętności tworzenia materiałów filmowych.

Zatem do dzieła! 💪
Nagrywamy, lajkujemy, udostępniamy

Lubisz tworzyć filmiki?? Oto konkurs dla Ciebie!!!

Serdecznie zapraszamy młodzież do udziału w konkursie na spot promujący czytelnictwo – Nakręcamy czytanie.

Karta zgłoszenia dla osób niepełnoletnich